Filma, Muzike dhe Humor


Filma, Muzike dhe Humor

Subscribe to VIP

VIP

Lina Posada e lindur për të pozuar (Foto)

Lina Posada e lindur për të pozuar (Foto)

Lina Posada ka treguar gjithë magjinë e saj duke pozuar në plazh me veshje të brendshme të kompanisë Babalu. Fotografitë e reja të bukuroshes kolumbiane padyshim që do të tërheqin… Lexo më gjërësisht.. »

Premierë: Dhurata tregon “macet” në klipin e ri (Video)

Premierë: Dhurata tregon “macet” në klipin e ri (Video)

Ashtu siç është pritur, Dhurata ka pasur çfarë të tregojë në videoklipin e ri, të këngës së re që vjen si premierë në Zemra.org. Dhurata është përkujdesur që projekti i… Lexo më gjërësisht.. »

Subscribe to Lajme

Lajme

Subscribe to Dashuria

Dashuria